Kordonciyan Smokin Altın Makas Şişli Kordonciyan Smokin Altın Makas Şişli

Giyim, Konfeksiyon Tekstil,
İstanbul / Şişli / Harbiye

Adres: Harbiye Cumhuriyet Cad. No: 163/A Nişantaşı / İSTANBUL - TURKEY

Telefon: 0(212) 225 97 83

Diğer Telefonları: 0(212) 343 90 98

E-posta Adresi info@levonkordonciyan.com

Firma Bilgileri

Atatürk' ün smokinlerini diken ailenin dördüncü kuşak oğlu Levon Kordonciyan SMOKİN dikimevi. Smokin kiralama hizmeti de verilmektedir. Harbiye Cumhuriyet Caddesi Nişantaşı Şişli,

Ürün ve Hizmetler


“ En başta söylemem lazım ki iyi bir smokin veya takım elbiseyi üzerinizde taşıdığınız zaman karşınızdaki kişiye konuşma hakkı vermezsiniz.”

Öncelikle gündelik hayatınızda takım elbise: kesinlikle pilesiz pantolon giymeniz ceketi mona yaka ise iki düğmeli sivri yaka, kırlangıç yaka ise tek düğmeli giymeniz, gömleği mümkün oldukça duble manşetli ve Milano yaka giymeniz sizi daha özel yapacaktır. Üç düğmeli ceket ile yelek vücudunuzu muntazam gösterecektir. Ayakkabılarınızı ince bağcıklı, çorabınızı takımınıza uygun ipek almanız ufak ayrıntılardır. Ceket, kilonuz ne ölçülerde olursa olsun vücudunuza oturması vatkalarınızın geniş olması gerekir.Artık günümüzde her erkeğin dolabında siyah smokin ve krem veya beyaz tek smokin ceketi olması gerekir. Smokini firmamızdan aldığınız zaman size iki beden genişletme veya daraltma şansı ve garantisi veriyoruz. Şal yaka smokinin ilk çıkışı olduğundan tercih hakkınızı şal yakadan yana kullanın.Yakanın saten ve mat olması, kumaşın özenle işlenmesi birbiriyle uyumlu olması kıyafeti özenli kılar. Pantolon şeritli , papyon ve kuşak yaka sateni ile veya takımın kumaşı ile bir; gömlek piliseli ve siyah düğmeli: işte iyi bir smokin budur, ve size heyecan vermesi gerekir.Frak: yurt dışı davetlerinizde kullanımı üst seviyededir. Muhakkak smokin götürdüğünüzde de frakınızı yanınıza alın, çünkü her an lazım olabilir. Bu özel kıyafetleri bavula koymak yerine uçakta hostese verdiğinizde kendi özel kabinlerinde muhafaza edecektir. Böylece kırışma riskini ortadan kaldıracaksınız. Aksesuar olarak beyaz tercih edilmelidir. Papyon,kuşak, yelek ve eldiven birbirini tamamlayıcı özellikleridir. Mendil kesinlikle takılmaz. Eldiven sadece bir bayanı dansa kaldırdığınızda parmakta olmalı, sonra çıkartılmalıdır. Pantolon üstünüze kılıç gibi oturmalıdır. Önü açık kalır.

Açık renkli smokinleri muhakkak tek ceket olarak seçin, altına siyah pantolon seçin. Papyonu çift renkli seçebilirsiniz. Kuşağın ve mendilin siyah olması veya yanınızdaki bayanın elbise renginde olması sizi özel kılar.”

REFERANSLARIMIZ

ABDULLAH GÜL,BARRACK OBAMA,TARKAN,CEM YILMAZ,SEAN CONNERY,ROBERT DE NIRO,GEORGE CLOONEY,SAMUEL L. JACKSON,STEVE MARTIN,BRAD PITT,HUGH JACKMAN,RUSSEL CROWE,DANIEL CRAIG,JOHNNY DEPP,EDDIE MURPHY,COLIN FIRTH,

Anahtar Kelimeler