No 9 Ev Aksesuar Ve Dekorasyon No 9 Ev Aksesuar Ve Dekorasyon

Mobilya, Ofis Mobilyaları,
İstanbul / Kadıköy /

Adres: Bağdat Caddesi. No:463/A Süadiye Mahallesi Kadıköy İstanbul

Telefon: 0(216) 463 68 90

Fax Numarası: 0(216) 463 68 91

E-posta Adresi info@roomshome.com

İnternet Sitesi: http://www.roomshome.com

Harita Konumu: Tıklayınız

Firma Bilgileri

ROOMS HOME ACCESSORIES - NO 9 EV AKSESUAR VE DEKORASYON LTD.ŞTİ. Mobilya Aksesuar ve Parça

Ürün ve Hizmetler

Bir Mağazada Gördüğünüz Bütün Ürünleri Beğenmeniz Mümkün Mü ?

Mümkün Olduğunu Rooms’ ta Göreceksiniz...

Rooms Home Accessories, her zevke uygun, tasarım ile şıklığı birleştiren özel parçalardan oluşan koleksiyonu, uygun fiyat avantajı, çeşitli ürün seçenekleri ve göz alıcı dekorasyonuyla, evine önem verenlerin bir numaralı adresi olmaya aday...

Kadehlerden karaflara, masa örtülerinden porselen yemek takımlarına, vazolardan objelere, köşe lambalarından havlu, bornoz, yatak örtülerine kadar her türlü ev eşyası ve aksesuarının yer aldığı Rooms, yüksek bir dekorasyon zevki ve güleryüzlü satış danışmanları ile sizi evinizdeki kadar rahat hissettirmeyi hedefliyor.

Ev Sıcaklığında Bir Mağaza...

Ev sıcaklığının ön planda tutulduğu, adı gibi odalar ve farklı bölümlerden oluşan Rooms’ ta, oturma odası, yemek odası, mutfak, banyo, yatak odası gibi tüm yaşam bölümleri için özel çözümler düşünüldü. Örneğin ; alacağınız yemek takımının masanızda nasıl görüneceğini düşünmekle vakit kaybetmenize gerek yok. Masanın üzerinde yemek takımının uygulamasını görebileceğiniz Rooms’ ta, her şey çok pratik.

Az Sayıda Özel Ürünler...

Özel ürünlerden az sayıda satılıyor olması sebebi ile, Rooms’ tan alacağınız bir ürünü başka bir yerde görmeniz hemen hemen mümkün değil. Özellikle Kuzey Avrupa’ dan getirilen markalarda, farklı zevklere hitap eden birçok seçenek bulunuyor. Tasarımcıların elinden çıkmış bu parçalar, az sayıda, seçkin ürünler olmaları ve uygun fiyatları sebebi ile yoğun ilgi görüyor.

Mağazadaki HAMAM ve Funika markalı havlu ve bornozlar, Türkiye’ de özel bir teknoloji ile üretilen ve Avrupa’ da büyük ilgi gören koleksiyonlardan...Bambu ipleri ile dokunan bu havlular, ipek kadar yumuşak ve ince, ancak klasik havlulardan 3 kat daha emici olma özelliği taşıyor.

Hediye Aramak Artık Çok Zevkli !

Çok sayıda getirilen ürünler, birbirine benzeyen, sıradan tasarımlar, yüksek fiyatlar ve büyük alışveriş mekanları, özel bir hediye bulmayı zorlaştırır. Rooms’ ta, hediye sahibine özel, onun tarzını yansıtan, ilgi çekici, zevkli ve kaliteli pek çok parçayı bulabilmek mümkün.