İZMİR KENT YAPI DENETİM ALSANCAK İZMİR KENT YAPI DENETİM ALSANCAK

Yapı, ,
İzmir / Konak / Alsancak

Adres: Alsancak, Doktor Mustafa Enver Bey Caddesi Konak İzmir

Harita Konumu: Tıklayınız

Firma Bilgileri

İZMİR KENT YAPI DENETİM olarak yeni iş geliştirme, müzakere, yönetim ve daha fazla alanda faaliyet göstermekteyiz. Projelerimiz inceleyebilirsiniz. Uzman kadromuz daima sorunlarınıza çözüm bulmaya hazırdır. Hizmetlerimizi sürekli geliştirme ve iyileştirmek için çalışmaktayız. Her bir müşterimiz bizim için değerlidir. Hizmetlerimizi geliştirmek için önerilerinizi bize yazın! Yeni pazarlara açılma ve yeni mağazalar açma konusunda hizmet sunmaktayız. Ulusal ve uluslararası destek, teknik detayların onayı, çok dilli destek, organizasyonlar, toplantılar ve kültürel destek sunduğumuz ve şirketlere destek verdiğimiz bazı hizmetlerdir.

Ürün ve Hizmetler


YAPI DENETİM

Binanızın ne kadar güvenli

olduğunu biliyor musunuz?

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Hasarlı binanızın değerlendirmek için

ilk adımı bizimle atın

DANIŞMANLIK

Binanızın ne kadar güvenli olduğunu biliyor musunuz?

İZMİR KENT YAPI DENETİM olarak yeni iş geliştirme, müzakere, yönetim ve daha fazla alanda faaliyet göstermekteyiz. Projelerimiz inceleyebilirsiniz. Uzman kadromuz daima sorunlarınıza çözüm bulmaya hazırdır. Hizmetlerimizi sürekli geliştirme ve iyileştirmek için çalışmaktayız. Her bir müşterimiz bizim için değerlidir. Hizmetlerimizi geliştirmek için önerilerinizi bize yazın!

Yeni pazarlara açılma ve yeni mağazalar açma konusunda hizmet sunmaktayız. Ulusal ve uluslararası destek, teknik detayların onayı, çok dilli destek, organizasyonlar, toplantılar ve kültürel destek sunduğumuz ve şirketlere destek verdiğimiz bazı hizmetlerdir.

Yapı Denetim İzmir

 Yapı Denetim Alsancak

 Kensel Dönüşüm Danışmanlık İzmir