Aşan Büro Mobilyaları Aşan Büro Mobilyaları

Mobilya, Ofis Mobilyaları,
İstanbul / Kağıthane /

Adres: Çağlayan İstanbul

Telefon: 0(216) 360 01 90

Fax Numarası: 0(216) 360 01 91

Ürün ve Hizmetler


1995 yılında Bayrampaşa merkezli olarak ticaret hayatına başlayan Aşan Mimarlık,önceleri ticari firmayken zamanla üretime de girmiş merkezini Çağlayan'a üretim tesisini de Kağıthane'ye taşımıştır.2015 yılı sonu itibari ile de şirket merkezimiz Fenerbahçe Mahallesi Lalezar Sokakdaki yeni adresine taşınmıştır.

 yanında ülkemizin önde gelen büro mobilyası üreticilerini bayii konumu da olan firmamız genç ve dinamik ekibiyle sizleri hayallerinizdeki keyifli mekanlarla buluşturmayı hedeflemektedir.

 Mimarlık 2000 yılında mekan tasarımı ve uygulamasına ağırlık vermiş olup günümüzde iç mekan ve peyzaj mimari konularında projeden uygulamaya kadar değişik alanlarda ve boyutlarda mekanlar yaratarak siz müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

 Mimarlık 2004 yılında başlattığı yeniden yapılanma ve kurumsallaşma çalışmaları sonucunda ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Belgesi almaya hak kazanmıştır. Koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine amaç edinen ekibimizle her türlü mobilya, inşaat ve dekorasyon konularında hizmetinizdedir.

 birliktelikten güç doğar felsefesiyle BESİAD (Birleşmiş Etkin Sanayici ve İş Adamları Derneği)'a , ÜSİAD (Üretken Sanayici ve İş Adamları Derneği) 'a ve OMSİAD (Ofis Mobilyası Sanayici ve İş Adamları Derneği)'ne üyedir.

 kurucusu ve Genel Müdür'ü Metin KÖMÜRCÜ eski bir VEFA Liseli ve An. Ü.İKTİSAT FAK. mezunu olup evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce bilen Metin KÖMÜRCÜ, Beyoğlu Klasik Türk Musikisi Derneği'ne de üyedir.