Acar Veteriner Kliniği Bahçeşehir Acar Veteriner Kliniği Bahçeşehir

Veteriner, Veterinerler,
İstanbul / Başakşehir / Bahçeşehir

Adres: Bahçeşehir 1.Kısım Mah. Vali Recep Yazıcıoğlu Caddesi, Bahçeşehir Konakları, Dükkan No:33, Bahçeşehir Başakşehir İstanbul

Telefon: 0(212) 321 90 90

E-posta Adresi info@acarveterinerklinigi.com

Yol Tarifi: google.com.tr

Firma Bilgileri

Acar Veteriner Kliniği 2019 Ocak ayında büyük heyecan ve umutla minik dostlarımıza hizmet kapılarını açmıştır. Veteriner hekimlik mesleğinin kutsallığına duyduğumuz saygı ve inançla sizlerle de el ele vererek onların sağlıkta yaşam kalitelerini yüksek tutmayı, başta koruyucu hekim olarak rol almayı ilke edinmiştir. Veteriner Hekim Şebnem Acar tarafından kurulan klinik 250 m2 alan üzerine, muayene odası, laboratuvar, operasyon odası, hasta yatış, pansiyon, pet market ve kuaför alanı olarak planlanmıştır.

Ürün ve Hizmetler

Acar Veteriner Kliniği Bahçeşehir

En İyi Dostunuzu Önemsiyoruz.
2019 Ocak ile beraber siz değerleri danışanlarımıza hizmet vermeye başlayan kliniğimizde verilen başlıca hizmetler şu şekildedir:
Muayene odası,
Operasyon odası,
Hasta yatış,

Veteriner hekim kimdir?
Veteriner Hekim Şebnem Acar İstanbul üniversitesi veteriner Fakültesi mezunu olup Mezuniyetinden sonra barınak ve kliniklerde hekimliğini yapmış olup, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri de takip ederek, kendi kliniğinde mesleğine hizmetine devam etmektedir.
Klinikte ne gibi hizmetler verilmektedir?
Muayene odası, laboratuvar, operasyon odası, hasta yatış, pansiyon, pet market ve kuaför alanı, teşhis, tedavi, rutin kontrol protokolleri, aşılama, laboratuvar, görüntüleme sistemleri, mikroçip uygulama.

Çalışma prensibiniz nedir?
Veteriner hekimlik mesleğinin kutsallığına duyduğumuz saygı ve inançla sizlerle de el ele vererek onların sağlıkta yaşam kalitelerini yüksek tutmayı, başta koruyucu hekim olarak rol almayı ilke edinmiştir.

Anahtar Kelimeler